Мій профіль | Реєстрація | Вхід Неділя, 23.09.2018, 13:12

Головна » 2018 » Лютий » 15 » Урок мужності
Урок мужності

15 лютого 2018 у нашому закладі відбулася дуже цікава подія. До нас завітали: захисник Донецького аеропорту, кіборг, депутат Запорізької обласної ради  В’ячеслав Зайцев, керівник волонтерської організації «Волонтерські вареники zp» Мороз Надія,  волонтер Гізбрехт-Ференчук Оксана.

Війна – це жах,

Війна – це руйнація,

Війна – це смерть.

Цими словами розпочалася зустріч. Діти з великою цікавістю подивилися фільм «Січ», який є частиною біографії та світогляду патріота-захисника України В’ячеслава Зайцева. Фільм і виступ героя мали  дуже сильний вплив на учнів. Тому діти засипали  В’ячеслава питаннями про його військове минуле, чи було йому страшно на війні, чому захисників Донецького аеропорту назвали кіборгами, як рідні віднеслись до того, що він добровільно пішов на фронт, які поранення отримав тощо.

Не менш цікавим були виступи волонтерів Мороз Надії  і  Гізбрехт-Ференчук Оксани. Діти дізналися про історію волонтерського руху, про внесок запорізьких волонтерів у боротьбу з ворогом; отримали державний прапор з автографами і побажаннями бійців 55 артбригади. Серед яких побачили також привітання голови батьківського комітету школи у 2011-2013 н.р.   Зелинського Сергія.

Учні дізналися, яке величезне значення мають їхні поробки та листи для бійців - вони підіймають дух наших воїнів. Солдати розуміють, що вони потрібні, що вони останній рубіж захисту дітей – нашого майбутнього. Щоб нове покоління ніколи не чуло слово «війна».

Вихованці передали нашим воїнам листи, малюнки, поробки.

Переглядів: 220 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »