Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 14:26

Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Справа твого життя
Справа твого життя

24 жовтня учні 9-Б класу під керівництвом Галстян О.В. зібрались для Сократівської бесіди, основні умови якої — думка, слово і логіка.

Мета бесіди - формування в учнів свідомого ставлення до вибору майбутньої професії, навчання аргу­ментовано відстоювати власну думку; розвиток мислення; виховання в учнів впевненості, культури спілкування, поваги до думки співбесідника.

Багато століть тому відомий мислитель Сократ збирав своїх учнів, щоб разом з ними обговорити різні проблеми. Говори­ли переважно учні, Сократ же ставив їм запитання і поєд­нував думки логічними зв'язками. Чого прагнув великий учитель і філософ? Навчити своїх учнів розмірковувати і висловлювати правдиві, справедливі і розумні думки.

От і вихованці КЗ «ЗЗСШІ №-7 І-ІІ ст.» ЗОР спробували стати учнями славетного мислителя .

Переглядів: 47 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0