Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 15:11

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7


Меню сайту

Головна » 2018 » Листопад » 6 » Підсумки у І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році
11:06
Підсумки у І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році

   У жовтні 2018р. у КЗ «ЗЗСШІ №7 I-II ст.» ЗОР проводився І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 10 навчальних предметів.

   Участь у змаганнях взяли 139 учнів. Призерами стали 40 учнів (29%).

   Стабільні знання показали учні: Німаніхіна Ксенія (8-А клас, математика), Гудковська Христина (7-Б, українська мова та література), Гіба Аліна ( 9-А, історія), Огаренко Анастасія (8-А, трудове навчання), Захаркіна Олександра (9-Б, трудове навчання), Пєснєв Андрій (9-А, інформаційні технології), Яременко Марина(9-А, іноземна мова ( англійська)).

   Найактивнішими учасниками були учні 9-х класів, а найбільш популярними предметами стали математика та українська мова і література.

   Високі результати серед призерів показали учні, які брали участь в олімпіаді з таких навчальних предметів: української мови та літератури (7 учнів), історії ( 7 учнів), трудове навчання ( 11 учнів). У порівнянні з попереднім роком кількість призерів зросла з трудового навчання, математики.

Результати

І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Історія

ІІ місце

1. Арделян Майя – 7-Б клас

ІІІ місце

1. Курсон Іван – 7-Б клас

2. Новичок Кіра – 7-А клас

3. Лічман Марія – 7-А клас

4. Троцький Денис – 7-Б клас

5. Гіба Аліна – 9-А клас

Біологія

ІІІ місце

1. Новичок Кіра – 7-А клас

2. Арделян Майя – 7-Б клас

3. Харіна Анна – 7-Б клас

4. Німаніхіна Ксенія – 8-А клас

5. Міщук Анна – 9-А клас

Українська мова та література

ІІ місце

1.Німаніхіна Катерина – 6-Б клас

2. Гудковська Христина - 7-Б клас

3. Гіба Аліна – 9-А клас

ІІІ місце

1.Новичок Кіра – 7-А клас

2. Німаніхіна Ксенія – 8-А клас

3. Бабісанда Ольга – 9-А клас

Хімія

ІІІ місце

1. Медвідь Геннадій - 8-А клас

2. Німаніхіна Ксенія – 8-А

3. Гіба Аліна – 9-А

4. Яременко Марина – 9-А

Іноземна мова ( англійська)

ІІІ місце

1. Троцький Денис - 7-Б клас

2. Яременко Марина - 9-А клас

Математика

ІІ місце

1. Огаренко Анастасія – 8-А клас

2. Німаніхіна Ксенія – 8-А клас

ІІІ місце

1. Новичок Кіра – 7-А клас

2. Присяжний Павло – 7-А клас

Трудове навчання

ІІ місце

1. Огаренко Анастасія – 8-А клас

2. Захаркіна Олександра – 9-Б клас

ІІІ місце

1. Лаптєв Дмитро – 9-А клас

2. Клінчева Олександра – 8-А клас

3. Федорченко Вікторія – 8-А клас

4. Маркіна Катерина – 9-Б клас

5. Тоцька Вікторія – 9-Б клас

6. Німаніхіна Ксенія – 8-А клас

7. Донченко Лілія – 9-А клас

8. Джулан Руслана – 9-Б клас

9. Савчин Михайло – 9-А клас

Інформаційні технології

ІІІ місце

1. Пєснєв Андрій – 9-А клас

Інформатика

ІІІ місце

1. Німаніхіна Ксенія – 8-А клас

2. Лаптєв Дмитро – 9-А клас

Фізика

ІІІ місце

1. Гіба Аліна – 9-А клас

 

Переглядів: 52 | Додав: Cerera | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук

Copyright internat7zp © 2018
Хостинг від uCoz