Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 14:52

Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Міжнародний день ООН
Міжнародний день ООН

«Ми, народи Об’єднаних Націй, сповнені рішучості позбавити прийдешні покоління нещасть війни, яка двічі в нашому житті принесла людству невимовне горе…», - саме цими словами із статуту ООН розпочалася інформаційна година в 5-Б класі , присвячена Міжнародному дню Організації Об’єднаних Націй, створення якої називають одним з головних підсумків Другої світової війни.

Під час заходу п’ятикласники знайшли відповіді на питання: «Що таке ООН? Коли і для чого вона була створена ? Чим займається сьогодні і які перспективи Організації ?». Учні ознайомилися з основними напрямками діяльності ООН: мир та безпека, права людини, гуманітарна допомога та розвиток. Вихованці спробували себе в ролі миротворців при вирішенні конфліктних ситуацій та представили малюнки «ООН очима дітей».

Інформаційна година супроводжувалася показом відеоматеріалів.

Переглядів: 6 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0