Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 14:26

Головна » 2018 » Жовтень » 20 » «Козацькі розваги в 4 – А класі»
«Козацькі розваги в 4 – А класі»

Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. Тому у жовтні учні 4-А класу КЗ «ЗЗСШІ №7І-ІІст.» ЗОР перегорнули одну із сторінок нашого славного минулого: до свята Дня українського козацтва було проведено Козацькі розваги. Діти в ігровій формі не тільки здійснили подорож стежками українського козацтва, але й взяли участь в іграх, естафетах та веселих конкурсах. Свято пройшло в дружній, веселій атмосфері.

Захід сприяв усвідомленню учнями необхідності бути гідними синами України; прагненню стати сильними, здоровими, розумними; створенню дружнього колективу.

Це ще один крок до відродження національних традицій, патріотичного виховання та культурної спадщини українського народу.

Переглядів: 68 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0