Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 15:22

Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Каніс терапія у роботі з дітьми
Каніс терапія у роботі з дітьми

У нашій школі проведено заняття за напрямком «Каніс терапія у роботі з дітьми», завдяки можливості, яка була надана німецькою федеральною компанією GIZ.

Каністерапія (від латинського «каніс» - собака) - це спосіб реабілітації зі спеціально підготовленої собакою, яку зазвичай називають «собака-терапевт», або ж «собака-асистент». И ми дякуємо кінологу Олександру Середі та лабрадору Риті за активну та продуктивну участь.

Це заняття-сюрприз з учнями 3-го класу сприяло не тільки розвитку уваги, пам’яті, підвищення рівня загальної обізнаності, але й шквалу позитивних емоцій, які дуже сприятливо позначилися на психічному стані дітей. Не можливо не помітити, наскільки ефективно лікують позитивні емоції від спілкування з собакою сумісно з виконанням вправ, які були підібрані з урахуванням потреб кожної дитини. Одним - важливо рух, іншим - мова, третім - спілкування, комусь - все разом.

Не можливо не помітити, що під час ігор з собакою у учнів стабілізується емоційний фон, знижується тривожність. Крім того, заняття Каністерапія допомагають ставати впевненіше в собі і вчитися долати страхи. І, що найголовніше, все це відбувається в комфортній для наших вихованців обстановці.

Переглядів: 135 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0