Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 14:39

Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Екскурсія до «АКВАЗОО»
Екскурсія до «АКВАЗОО»

12 жовтня учні 1 – Б класу разом зі своїми родинами під керівництвом вчителя початкових класів Мазнюк Т.Ф. та вихователя Жарікової О.О. відвідали садибу зеленого туризму «АКВАЗОО».

Ласкаве осіннє сонечко сприяло встановленню теплих відносин між мешканцями контактного зоопарку та учнями і, навіть, їх батьками: усі із задоволенням годували овечок, кіз, оленя, гладили ослика та теличку, брали до рук кроликів та домашніх птахів, милувалися золотими рибками та загадували бажання.

Володар зоопарку Борис розповів багато цікавого про життя страусів, білочок, єнотів та інших мешканців садиби.

А наостанок були веселі спортивні та танцювальні конкурси і змагання.

Усі отримали море позитивних емоцій та нових знань і щиро вдячні господарям садиби за теплий прийом.

Переглядів: 107 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0