Мій профіль | Реєстрація | Вхід Понеділок, 17.12.2018, 22:27

Головна » 2017 » Грудень » 19 » А до нас прийшов Святий Миколай!!!
А до нас прийшов Святий Миколай!!!

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і кидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. Напередодні свята згадують всі свої добрі і погані вчинки, зважують, яких було більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? З приходом святого кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Миколаю.

Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей школи-інтернату № 7. Дійство відбулося в актовій залі. Чудотворець прийшов зі своїми помічниками-ангелами, подарувавши дітям святковий настрій та дитячу радість. Жодна дитина не залишилася без подарунка. На подяки діти підготували для Миколая чудовий концерт-виставу з віршами та піснями.

У теплій казковій атмосфері, при переповненому глядачами залі, відбулася подія,що залишила в серцях присутніх теплі враження та яскраві почуття на весь цикл Різдвяних свят.

Дітям запам’яталось свято піснями, віршами, виставами, таночками зірочок, сучасними танцями , смачними, солодкими подарунками. Усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Переглядів: 66 | Додав: Cerera | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2017  »