Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 15:13

Тиждень 9. Світ гри

Оновлені матеріали дев’ятого тематичного тижня “Світ гри” вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

Тема дев’ятого тижня викликає захоплення всіх без винятку малят, адже граються із задоволенням усі дітлахи. Тож завдання педагогів — привернути увагу першокласників до ігор з правилами, рухливих ігор на прогулянках, а також навчити дітей гратися в ігри, які допомагають закріпити набуті знання. Цього тижня ми актуалізуємо геймерський досвід малят і поглиблюємо їхні знання про комп’ютерні технології — розповідаємо про віртуальну та доповнену реальності, про їх використання у житті. І, звичайно, дивуємо — створюємо разом віртуальні об’єкти.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж дев’ятого тижня можна завантажити:

приклади сторінок робочого зошита із завданнями до 9-го тижня;

розробку уроків інтегрованого тижня;

інтерактивну презентацію та бесіду за тематичною сюжетною картиною;

добірку фотографій українських народних іграшок та бесіда з малятами;

добірку фотографій та відео доповненої та віртуальної реальності, запитання та завдання для роботи з дітьми;

Як і завжди, все готове для дев’ятого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

«  Листопад 2018  »