Мій профіль | Реєстрація | Вхід Четвер, 25.04.2019, 21:03

Тиждень 7. Ми — підприємливі

Оновлені матеріали сьомого тематичного тижня “Ми — підприємливі” вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

Протягом сьомого тижня ми готуємося до осіннього ярмарку. Хочеться, щоб ця подія приємно вразила і першокласників, і вчителів, і батьків малят. Тому пригадуємо власний досвід, активізуємо досвід малят під час віртуальної мандрівки на ярмарок, яку допоможе здійснити сюжетна картина тижня, шукаємо нові ідеї, генеруємо власні, обговорюємо, розмірковуємо, що реально можемо зробити, втілюємо все, що подобається.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж сьмого тижня можна завантажити:

приклади сторінок робочого зошита із завданнями до 7-го тижня;

розробку уроків інтегрованого тижня;

інтерактивну презентацію та бесіду за тематичною сюжетною картиною;

портрето-натюрморт Джузеппе Арчимбольдо “Вертумн” та запитання до інтегрованої бесіди за нею;

фотографії незвичайної опішнянської кераміки та запитання та завдання для роботи з дітьми;

Як і завжди, все готове для сьомого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

«  Квітень 2019  »