Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 11.12.2018, 01:04

Тиждень 6. Батьківщина

Оновлені матеріали шостого тематичного тижня “Батьківщина” вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

14 жовтня ми всі відзначатимемо День захисника України, тож присвячуємо шостий тиждень нашій рідній країні й тим, хто мужньо її обороняє. Відкрийте малятам щедроти й неповторність рідної України, духовні цінності нашого народу, розкажіть про відданих захисників держави, допоможіть наймолодшим громадянам полюбити Батьківщину всім серцем.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж шостого тижня можна завантажити:

приклади сторінок робочого зошита із завданнями до 6-го тижня;

розробку уроків інтегрованого тижня;

інтерактивну презентацію та бесіду за тематичною сюжетною картиною;

мультфільм “Твоя країна — Україна”, який створили діти для дітей, та запитання для його обговорення з дітьми;

двовзор Олега Шупляка та запитання до інтегрованої бесіди за ним;

бесіда зі слухання “Запорозького маршу” Миколи Лисенка;

Як і завжди, все готове для шостого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

«  Грудень 2018  »