Мій профіль | Реєстрація | Вхід Середа, 17.10.2018, 07:08

Тиждень 5. Осіння мозаїка

Оновлені матеріали п’ятого тематичного тижня “Осіння мозаїка” вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

П’ятий тиждень — осінній. Адже Осінь-чарівниця вже стала повноправною господинею. Тож варто познайомитися з нею поближче — повторити й уточнити ознаки цієї пори року, пригадати звуки осінньої природи, потрапити на майстер-клас із фіто-дизайну, поспостерігати, як рослини і тварини готуються до зими.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж п’ятого тижня можна завантажити:

приклади сторінок робочого зошита із завданнями до 5-го тижня;

розробку уроків інтегрованого тижня;

інтерактивну презентацію та бесіду за тематичною сюжетною картиною;

пригодницький мультфільм “Рекс восени” та запитання для його обговорення з дітьми;

дивовижна картина Яцека Єрки в стилі фентезі та запитання до інтегрованої бесіди за нею;

бесіда за п’єсою Петра Чайковського “Жовтень. Осіння пісня” (цикл “Пори року”);

Як і завжди, все готове для п’ятого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

Мультфільм «Осінні кораблики»

«  Жовтень 2018  »