Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 11.12.2018, 00:48

Тиждень 14. Таємниці космосу

Матеріали чотирнадцятого тематичного тижня “Таємниці космосу” вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

Усім дітям подобається мандрувати, тож цього тижня станемо командою справжнісінького космічного корабля і помандруємо у космічну далечінь — покажемо малятам красу незвіданого, такого далекого і водночас близького космосу, здійснимо подорож до планет Сонячної системи та зірок, побачимо нашу планету з висоти та визначимося, велика вона чи маленька, побачимо, яка вона гарна, могутня та тендітна водночас.

Розкажемо дітям про важливість польотів у космос, про людей, які готують ці польоти, про роль науковців і конструкторів в освоєнні космосу, про космонавтів і про тих, хто чекає їх на Землі.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж чотирнадцятого тижня можна завантажити:

приклади сторінок робочого зошита із завданнями до 14-го тижня;

інтерактивну презентацію, бесіду та методичні рекомендації до тематичної сюжетної картини;

мультфільм “Рекс-космонавт” і запитання та завдання для бесіди з дітьми за ним;

добірка казкових картин Віктора Нізовцева й запитання та завдання для їх обговорення;

Як і завжди, все готове для чотирнадцятого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

«  Грудень 2018  »