Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вівторок, 20.11.2018, 15:03

Тиждень 11. Мода

Матеріали одинадцятого тематичного тижня “Мода” вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

Тема цього тижня зацікавить абсолютно всіх малят — кожний прагне вдягатися гарно. Тож мотивація міститься вже у назві тижня. Обговорюємо з дітьми, як варто обирати вбрання, на що ми звертаємо увагу, коли це робимо, а також здійснюємо мандрівку в минуле, щоб дізнатися, як зміни в суспільстві впливають на моду.

Мода охоплює різні сфери діяльності людей. Ми часто чуємо — модна музика, модні ґаджети тощо. Тому розширюємо тему і обговорюємо з малятами, що нині модно, а що ні, коли варто, а коли не бажано звертати увагу на моду.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж одинадцятого тижня можна завантажити:

приклади сторінок робочого зошита із завданнями до 11-го тижня;

інтерактивну презентацію та методичні рекомендації до тематичної сюжетної картини;

добірку фотографій про моду в різні часи та бесіда — віртуальна подорож на машині часу;

мультфільм “Курча в клітиночку” та запитання й завдання для бесіди за ним;

Як і завжди, все готове для одинадцятого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

«  Листопад 2018  »